(219) 776-6191

Soccer

Search

Soccer Categories

Large School Underclassmen Division l North 1 vs. South 2
North

1

South

2

Large School Underclassmen Division l North 1 vs. South 2


Large School Underclassmen
Lebanon High School

November 7, 2021

1 2 Final
North 0 1 1
South 0 2 2

North

Player High School
Addison Baxter Columbia City HS
Allison Crump Columbia City HS
Annabelle Mauries Hobart HS
Ava Lehmkuhler Lebanon HS
Claudia Mireles Hammond Morton HS
Dree Wilson South Vermillion HS
Haylee Heflin NorthWood HS
Heidi Chambre Bloomington HS North
Joslyn Miller NorthWood HS
Kinsey Newcomer NorthWood HS
Piper Ellenberger Hobart HS
Sydney Jordan Columbia City HS

South

Player High School
Claire Allie Floyd Central HS
Ella Higbie New Albany HS
Ella Perkins Decatur Central HS
Greenley Burke Floyd Central HS
Jahzara McAlister Evansville Central HS
Kiran Towers Perry Meridian HS
Kylie Koch Floyd Central HS
Mayayla Koch Floyd Central HS
Reese Sochacki Chatard HS
Saniyah Turner Decatur Central HS
Sophie Sulawske Evansville Central HS
Sydnee Robinson Evansville Central HS
Zoe Stevens Decatur Central HS
Large School Soph. & Juniors Division l North 0 vs. South 6
North

0

South

6

Large School Soph. & Juniors Division l North 0 vs. South 6


Large School Soph. & Juniors Division
Lebanon High School

November 7, 2021

1 2 Final
North 0 0 0
South 2 4 6

North

Player High School
Amelia Hakes LaPorte HS
Anasha Crowdus New Albany HS
Arianna Topping NorthWood HS
Caitlin Knepp NorthWood HS
Camryn Clark Roncalli HS
Chloe Szumanski LaPorte HS
Ella Johnson Columbia City HS
Erin Reilly Roncalli HS
Eva Sloat NorthWood HS
Gabriela Bilbrey Jay County HS
Julia Hammel Columbia City HS
Katie Bolinger Columbia City HS
Megan Baxter Columbia City HS
Rylee Cotton Hobart HS
Samantha Deckard LaPorte HS

South

Player High School
Addison Duncan Chatard HS
Alaina Walker New Albany HS
Ava Mummert Shelbyville HS
Brianna Buels Chatard HS
Brooke Powless Lawrence Central HS
Camryn Horsley Mooresville HS
Caroline Burbage Lawrence Central HS
Dusty Welker West Vigo HS
Emma Sandman Shelbyville HS
Evelyn Kiefer Shelbyville HS
Kaydence Kaiser New Albany HS
Kaylie Petersen Evansville Central HS
Macy Cooley Shelbyville HS
Paige Chickadaunce Sullivan HS
Large School Juniors & Seniors Division l North 0 vs. South 0
North

0

South

0

Large School Juniors & Seniors Division l North 0 vs. South 0


Large School Juniors & Seniors
Lebanon High School

November 7, 2021

1 2 Final
North 0 1 0
South 0 0 0

North

Player High School
Anasha Crowdus New Albany HS
Brianna Hillard Richmond HS
Cordelia Bloomer Danville Community HS
Kate Mayfield Kokomo HS
Khalidah Hickson Richmond HS
Kiley Hall Danville Community HS
Mary Zaleski Richmond HS
Micah Waugh Roncalli HS
Nora Jordan  Roncalli HS
Sydney Horton Roncalli HS
Taylor Treat New Albany HS
Viviana Marroquin Hammond Morton HS

South

Player High School
Abby Bryant Mooresville HS
Callie Curtis Sullivan HS
Camdyn Oberholtzer Corydon Central HS
Heaylyn Kwiatkowski LaVille HS
Jameela Hydre Yusoff Decatur Central HS
Jetta Norris Edgewood HS
Kiley Smith Connersville HS
Madeline Deckard Sullivan HS
Madison Elliott Sullivan HS
Natalie Silver South Vermillion HS
Raylinn Kappes Switzerland County HS
Rebecca Valdez Shelbyville HS
Sophie Parker Shelbyville HS
Tessley Freeman Evansville Mater Dei HS
Small School Juniors & Seniors Division l North 0 vs. South 2
North

0

South

2

Small School Juniors & Seniors Division l North 0 vs. South 2


Small School Juniors & Seniors
Lebanon High School

November 7, 2021

1 2 Final
North 0 0 0
South 2 2 2

North

Player High School
Alison Smith South Adams HS
Avry Townsend Faith Christian HS
Carah Ungaro Faith Christian HS
Caroline Bickel Bremen HS
Cassidy Ryan Kouts HS
Heaylyn Kwiatkowski LaVille HS
Jaylin Swint Bremen HS
Kassi Watts LaVille HS
Katie Clark Monrovia HS
Kaylin Clamme Blackford HS
Kristen Wynn South Adams HS
Kylie Gorka LaVille HS
Roxie Foerg Tipton HS
Sophia Heath Culver Community HS
Sophie Jennerjahn Blackford HS

South

Player High School
Abigail Heintz Bishop Noll Institute
Ava Cook Cascade HS
Emily Keeney Northwestern HS
Emma Elkins North Knox HS
Grace Franklin Cascade HS
Haley Hylek Boone Grove HS
Kaillie Woods Rochester Community HS
Katie Daugherty Vincennes Rivet HS
Kaylin Cook Cascade HS
Morgan Stewart Franklin County HS
Olivia Magallon Bishop Noll Institute
Olivia Wainscott Owen Valley HS
Rebecca Lagoni Northwestern HS
Roxana Salazar Bishop Noll Institute
Shelby Howard Southwestern (Hanover) HS
Small School Soph. & Juniors Division l North 3 vs. South 2
North

3

South

2

Small School Soph. & Juniors Division l North 3 vs. South 2


Small School Soph. & Juniors
Lebanon High School

November 7, 2021

1 2 Final
North 1 2 3
South 1 1 2

North

Player High School
Amy Williams Rochester Community HS
Creedance Chittenden Cascade HS
Cristina Martinez Andrean HS
Frida Gonzalez Bishop Noll Institute
Gabriela Magallon Bishop Noll Institute
Isabella Cuadra Andrean HS
Kaylee Hamilton Culver Community HS
Lauren Hostetler Wheeler HS
Lucca Okeley Wheeler HS
McKendyll Bradley Rochester Community HS
Morgan Alderton South Knox HS
Rylie Aschenbrenner LaVille HS
Suley Acuahuitl Bishop Noll Institute

South

Player High School
Abigail Samm Tri-West HS
Daniella Bulach Franklin County HS
Genesis Austin Speedway HS
Josten Cardinal North Knox HS
Kahle Young Pike Central HS
Kamryn Dozier Franklin County HS
Kearsty Cizek Southwestern (Hanover) HS
Keena Young Pike Central HS
Laura Wire Tri-West HS
Lexi Hale Northwestern HS
Lillian Ralph Franklin County HS
Lucy Sheren North Knox HS
Mayli Yoder Northwestern HS
Olivia Malicoat Tri-West HS
Reagan Koester North Posey HS
Small School Underclassmen Division l North 2 vs. South 1
North

2

South

1

Small School Underclassmen Division l North 2 vs. South 1


Small School Underclassmen
Lebanon High School

November 7, 2021

1 2 Final
North 2 0 2
South 0 1 1

North

Player High School
Alicea Verduzco Andrean HS
Emery Newlin Monrovia HS
Genevieve Mills Wheeler HS
Giselle Villegas Culver Community HS
Grace Barth Culver Community HS
Grace Christos Wheeler HS
Ixa Moncada Bremen HS
Kate Wantuch Andrean HS
Madison Grieger Boone Grove HS
Madlin Hamilton Culver Community HS
Makenna Johnson Wheeler HS
Mikalah Kuskye LaVille HS
Sylvia Meyer Bremen HS
Veronica Cappello Andrean HS
Yajaira Jimenez Bremen HS
Zeta Nunemaker Bremen HS

South

Player High School
Ana Burns Cascade HS
Audrey Weaver Franklin County HS
Avery Wilson Mississinewa HS
Avy Burkholder Switzerland County HS
Claire Rogers Switzerland County HS
Elizabeth Wendel Franklin County HS
Emma Rohrig Milan HS
Genesis Austin Speedway HS
Halle Archer Switzerland County HS
Iris Brehm Northwestern HS
Kylee Bolser Franklin County HS
Madalyn Levell Switzerland County HS
Madesyn Sunderhaus Franklin County HS
Michaela Cook Mississinewa HS
Morgan Kistler Northwestern HS
Large School Underclassmen Division l North 3 vs. South 1
North

3

South

1

Large School Underclassmen Division l North 3 vs. South 1


Large School Underclassmen
Lebanon High School
November 6, 2021

1 2 Final
North 1 2 3
South 0 1 1

North

Player High School
Austin Ertel Lawrence Central HS
Brady Sampson Kankakee Valley HS
Cole Reynolds Lawrence Central HS
Gavin Beard Carroll (Fort Wayne) HS
Jesston Stinson Columbia City HS
Levi Brown Columbia City HS
Michael Holtzman Columbia City HS
Myles Repaal Carroll (Fort Wayne) HS
Nathan Kruger Carroll (Fort Wayne) HS
Nick Butler Carroll (Fort Wayne) HS
Oliver Bonine Lawrence Central HS
Riley Potoski Kankakee Valley HS
Timothy Stidham Kankakee Valley HS
Trey Thread Carroll (Fort Wayne) HS

South

Player High School
Cohen Walls Blackford HS
Cy Miller Greensburg HS
Gabriel Rivera Chatard HS
Grant Ridgway Blackford HS
Jake Anderson Chatard HS
Joel Acton Lebanon HS
Joey Yake Greensburg HS
John Robbins Greensburg HS
Lucas Toppe Scottsburg HS
Owen Harvey Franklin County HS
Samuel Fathauer Sullivan HS
Trent Todd Shelbyville HS
Large School Soph. & Juniors Division l North 6 vs. South 0
North

6

South

0

Large School Soph. & Juniors Division l North 6 vs. South 0


Large School Soph. & Juniors
Lebanon High School
November 6, 2021

1 2 Final
North 3 3 6
South 0 0 0

North

Player High School
Brayden Macy Carroll (Fort Wayne) HS
Brody Borries Columbia City HS
Chase Wennemar Fort Wayne Snider HS
Dillon Lambert Fort Wayne Snider HS
Evan Wright Lebanon HS
Griffin Plaehn Columbia City HS
Jack Kennedy Carroll (Fort Wayne) HS
Jacob Douglass Carroll (Fort Wayne) HS
John Steigmeyer Fort Wayne Snider HS
Kendrick Welty Lebanon HS
Max Campbell Lebanon HS
Rayne Bridges Columbia City HS
Treyton Achor Lebanon HS

South

Player High School
Andrew Christman New Castle HS
Brayden Teer Blackford HS
Braylon Hahn Greensburg HS
Carric Joachim DeKalb HS
Carter Coffman Corydon Central HS
Donovan Wilson Blackford HS
Dylan Teer Blackford HS
Eric Hernandez Northwestern HS
Erik Villalobos Princeton Community HS
James Jernigan Blackford HS
Nate Fillenwarth DeKalb HS
Nathaniel Limle Blackford HS
Osvaldo Reyes Shelbyville HS
Zachary Van Osdell Northwestern HS
Large School Juniors & Seniors Division l North 7 vs. South 8
North

7

South

8

Large School Juniors & Seniors Division l North 7 vs. South 8


Large School Juniors & Seniors
Lebanon High School
November 6, 2021

1 2 PK Final
North 2 2 3 7
South 1 3 4 8

North

Player High School
Alden Lewis DeKalb HS
Alex Collins DeKalb HS
Ben Herz Kankakee Valley HS
Brian Esquivel East Chicago Central HS
Bryce Corbett West Vigo HS
Evan Watt Blackford HS
Ian Reid Blackford HS
Jace Benson DeKalb HS
Kameron Skobel Lebanon HS
Logan Wilson DeKalb HS
Lyric Johnson Michigan City HS
Mansa Wimes Fort Wayne Northrop HS
Noah Ridgway Blackford HS
Riley Smith East Central HS
Roberto Aguilar Plymouth HS

South

Player High School
Alejandro Hernandez Shelbyville HS
Braxton Daws Mt. Vernon (Posey) HS
Bryant Menkedick Greensburg HS
Caden Butera Princeton Community HS
Christian Haas Shelbyville HS
Connor Webster Mooresville HS
Drew Hassebroek Shelbyville HS
Hayden Ettner Corydon Central HS
Jayden Taylor Franklin County HS
Jaykwan Guerrero New Castle HS
Joshua Schneider Greensburg HS
Nolan Ables Corydon Central HS
Nolan Kessler Western HS
Samuel Sering Roncalli HS
Small School Juniors & Seniors Division l North 0 vs. South 2
North

0

South

2

Small School Juniors & Seniors Division l North 0 vs. South 2


Small School Juniors & Seniors
Lebanon High School
November 6, 2021

1 2 Final
North 0 0 0
South 1 1 2

North

Player High School
Aaron Ketchmark Kouts HS
AJ Hersel Angola HS
Anthony Moon Bremen HS
Christian Galo Lafayette Central Catholic HS
Cody Andis South Bend Riley HS
Derek Vondrak South Bend Riley HS
Elliott Kelly Delphi Community HS
Enrique Macias-Hernandez South Bend Riley HS
Jaxon Mula Tipton HS
Kristian Prado Southmont HS
Layne Backus Rochester Community HS
Logan Phillips Southmont HS
Maguire Thompson Delphi Community HS
Mark Smolios Kouts HS
Nicholas Dudley South Bend Riley HS
Nick Hughes Tipton HS

South

Player High School
Braden Potters Cascade HS
Chase Martin Tell City HS
Chris Garrett Sullivan HS
Felipe De La Bastida Rock Creek Academy
Gavin Gullion Rock Creek Academy
Giuseppe Leone Sullivan HS
Griffen Lucas Lanesville HS
Isaac Burns Prairie Heights HS
John McClain Mitchell HS
Kaden Newton Wood Memorial HS
Owen Shimer Taylor HS
Troy Heckathorne Beech Grove HS
Tryntonn Norvell Morristown HS
Small School Soph. & Juniors Division l North 5 vs. South 4
North

5

South

4

Small School Soph. & Juniors Division l North 5 vs. South 4


Small School Soph. & Juniors
Lebanon High School
November 6, 2021

1 2 Final
North 2 3 5
South 0 4 4

North

Player High School
Caden Potters Cascade HS
Colten Hamann Kouts HS
Eric Eikenberry Rochester Community HS
Ethan Titkemeyer Rising Sun HS
Japheth Anweiler Kouts HS
Luke Rose Western Boone HS
Mitchell Shafer Rochester Community HS
Parker Wallace Rochester Community HS
RJ Martinez Benton Central HS
Ryan Fox Kouts HS
Rylan Gayler Southmont HS
Samuel Handerson Woodlan HS
Skyler Wood Southmont HS

South

Player High School
Adrian Guzman Charlestown HS
Bradley Romans Switzerland County HS
Carson Dillard Greenwood Christian Academy
Cody Carey Charlestown HS
Dana Lewis South Dearborn HS
Ethan Scott Brown County HS
Jack Coley Herron HS
Jacob Dooley Forest Park HS
Jason Hail South Dearborn HS
Kody Earl Mitchell HS
Logan Davis Tell City HS
Maddex Miller Lanesville HS
Mason Wright Greenwood Christian Academy
Small School Underclassmen Division l North 4 vs. South 0
North

4

South

0

Small School Underclassmen Division l North 4 vs. South 0


Small School Underclassmen
Lebanon High School
November 6, 2021

1 2 Final
North 2 2 4
South 0 0 0

North

Player High School
Alexander Smith Kouts HS
Cohen Miller Carroll (Flora) HS
Dominick Moskaliev Muncie Burris HS
Eli Benitos Rock Creek Academy
Gideon Nelson Herron HS
Liam Hannon Muncie Burris HS
Logan Link Southmont HS
Paul Hazlett Southmont HS
Rijkard Upchurch Rock Creek Academy
Rocco Bergquist Angola HS
Ryan Roznowski Kouts HS
Spencer McKinney Muncie Burris HS
Tyler Petroski Southmont HS

South

Player High School
Aiden Furnish Switzerland County HS
Austyn Tibbs South Dearborn HS
Blake Fraley Charlestown HS
Bradley Watts Charlestown HS
Carson Devol Western Boone HS
Cy Boyd Wood Memorial HS
Jon Imbus Western Boone HS
Luke Hagedorn Forest Park HS
Luke Sanders Tell City HS
Mason Trent Vincennes Rivet HS
Rex Roper Tell City HS
Teme Moody Taylor HS
Xander Scioldo Tell City HS