(219) 776-6191

Soccer

Search

Soccer Categories

Small School Underclassmen Division | North 5 vs. South 4
North

5

South

4

Small School Underclassmen Division | North 5 vs. South 4


Small School Underclassmen
Danville Community High School
November 7, 2020

1 2 PK Final
North 1 3 7 5
South 3 1 6 4

North

Player High School
Emmanuel Garcia Bremen HS
Eric Elkenberry Rochester Community HS
Griffin Plaehn Columbia City HS
Jonathan Doty Taylor HS
Jordan Richer Bethany Christian HS
Mason Wright Greenwood Christian Academy
Nathan Duttlinger Kankakee Valley HS
Nathaniel Limle Blackford HS
Rayne Bridges Columbia City HS
RJ Keranko Rochester Community HS
Ryan Fox Kouts HS
Sam Graves Greenwood Christian Academy
Samuel Handerson Woodlan HS

South

Player High School
Angelo Luca Covenant Christian [Indianapolis] HS
Bayden Dilk South Ripley HS
Brandon Nees Covenant Christian [Indianapolis] HS
Bryce Karnes Muncie Burris HS
Caden Potters Cascade HS
Dana Lewis South Dearborn HS
Elliot Williams Mississinewa HS
Elliott Cook Indianapolis Lutheran HS
Kieran Larkin Marquette Catholic HS
Logan Davis Tell City HS
Mason Reel Mississinewa HS
Noah Bernot Muncie Burris HS
RJ Martinez Benton Central HS
Ruben Camargo Wawasee HS
Small School Juniors & Seniors Division | North 3 vs. South 4
North

3

South

4

Small School Juniors & Seniors Division | North 3 vs. South 4


Small School Juniors & Seniors
Danville Community High School
November 7, 2020

1 2 Final
North 3 0 3
South 0 4 4

North

Player High School
Anthony Moon Bremen HS
Bryce Corbett West Vigo HS
Cole Spagna Kouts HS
David Biggs Washington Township HS
Holden Brown Mississinewa HS
Jacob Heighn Bremen HS
Johnathan Otte West Vigo HS
Layne Backus Rochester Community HS
Lucas Hogue West Vigo HS
Mark Smolios Kouts HS
Noah Ridgway Blackford HS
Peter Dubie Park Tudor HS
Zachary Pickens Rochester Community HS

South

Player High School
Ashton Cotton South Dearborn HS
Ben Miller South Ripley HS
Cameron Scott Hauser HS
Chase Martin Tell City HS
Dylan Ward Muncie Burris HS
Jake Stephens Tell City HS
JD Kerber Forest Park HS
Kristian Alegria Forest Park HS
Landen Vinson Tell City HS
Mateo Villegas South Ripley HS
Owen Shimer Taylor HS
Samuel Sallee Tri-West HS
Wyatt Kreilein Tell City HS
Small School Seniors Division | North 3 vs. South 0
North

3

South

0

Small School Seniors Division | North 3 vs. South 0


Small School Seniors
Danville Community High School
November 7, 2020

1 2 Final
North 0 3 3
South 1 0 0

North

Player High School
Brayden Smith Blackford HS
Brennan Donovan Woodlan HS
Clayton Macy Oak Hill HS
Colin Yoder Mississinewa HS
Collin Moren Bremen HS
Diego Maravilla North White HS
Eli Holden Rossville HS
Evan Coleman Covenant Christian [Indianapolis] HS
Jace Brunton Benton Central HS
Jeremy Ryan Kouts HS
Josh O’Connell Mississinewa HS
Joshua Kenworthy Morgan Township HS
Trent VanWagner Prairie Heights HS
Vicente Pacheco Marquette Catholic HS
Wade Shafer Rochester Community HS

South

Player High School
Andrew Estanislao South Dearborn HS
Blake Stack Cascade HS
Brayden Grable Cascade HS
Bryce Dailey Angola HS
Caleb Owens Cascade HS
Connor Young Pike Central HS
Hunter Ross South Dearborn HS
Jacob Huffer Cascade HS
Jacob Jines Jac-Cen-Del HS
Kevin Brown South Dearborn HS
Kyle McCreary Eastern [Greentown] HS
Lucas Stout Eastern [Greentown] HS
Nate Enzo Muncie Burris HS
Nathan Leap Tipton HS
Will Krebs Angola HS
Zach Molnar Hebron HS
Large School Seniors Division | North 6 vs. South 8
North

6

South

8

Large School Seniors Division | North 6 vs. South 8


Large School Seniors
Danville Community High School
November 7, 2020

1 2 Final
North 2 4 6
South 2 6 8

North

Player High School
Aaron Feikes LaPorte HS
Caleb Smith Connersville HS
Daniel Piedra New Haven HS
Deecon Precht Connersville HS
Dekota Precht Connersville HS
Ethan Lewis Plainfield HS
Gabriel Rich New Haven HS
Hunter Peri Western Boone HS
Jackson Fagan Marion HS
Jaden Ross Western Boone HS
Oscar Woods New Haven HS
Tanner Collins DeKalb HS
Tyson Johnson Marion HS
William Dixon Plainfield HS

South

Player High School
Blaise Hartman Mt. Vernon [Posey] HS
Caleb Knowles Sullivan HS
Friederich Ostertag Scottsburg HS
Gabe Owens Mt. Vernon [Posey] HS
Gage Knowles Sullivan HS
Jackson Campbell Scottsburg HS
Jacob Chaires Corydon Central HS
Jagger Holton Corydon Central HS
Jameson Hale Corydon Central HS
Lucas Lee Corydon Central HS
Nathan Knowles Sullivan HS
Samuel Craig Corydon Central HS
Zane Pigg Corydon Central HS
Large School Juniors & Seniors Division | North 6 vs. South 2
North

6

South

2

Large School Juniors & Seniors Division | North 6 vs. South 2


Large School Juniors & Seniors
Danville Community High School
November 7, 2020

1 2 Final
North 3 3 6
South 2 0 2

North

Player High School
Alden Lewis DeKalb HS
Cole Viking Lowell HS
Coy Wolheter West Noble HS
Braden Potters Cascade HS
Eric Dreher Valparaiso HS
Gabe Williams Jeffersonville HS
Joe Cappello Andrean HS
John Jackson Western Boone HS
Logan Wilson DeKalb HS
Nolan Kessler Western HS
Troy Heckathorne Beech Grove HS
Nolan Ables Corydon Central HS
William Hilton Hamilton Heights HS

South

Player High School
Bryant Menkedick Greensburg HS
Cole Hergenrather North Harrison HS
Cole Rapp Franklin County HS
David Romero Fort Wayne Northrop HS
Grayson Newhart Greensburg HS
Jameson Hale Corydon Central HS
Jayden Taylor Franklin County HS
Joshua Schneider Greensburg HS
Julius Kruer New Albany HS
Lane Hancock Scottsburg HS
Luuke Hellmich Greensburg HS
Quentin Scott North Harrison HS
Tryntonn Norvell Rushville Consolidated hS
Ty Wesley Brown County HS
Large School Underclassmen Division | North 1 vs. South 5
North

1

South

5

Large School Underclassmen Division | North 1 vs. South 5


Large School Underclassmen
Danville Community High School
November 7, 2020

1 2 Final
North 0 1 1
South 1 4 5

North

Player High School
Alan Aguilar Fort Wayne Northrop HS
Anes Dervisevic Fort Wayne Northrop HS
Cale Phegley Sullivan HS
Carric Joachim DeKalb HS
Carter Coffman Corydon Central HS
Colin Devine Valparaiso HS
Colten Leazenby Bellmont HS
Elijah Laurent Bellmont HS
Giuseppe Leone Sullivan HS
Hayden Ettner Corydon Central HS
Jack Isroff Valparaiso HS
Jack Stewart Sullivan HS
Jacob Lawton North Montgomery HS
Miguel Gonzalez Fort Wayne Northrop HS

South

Player High School
Alexander Powell Marion HS
Casey Rustman Mooresville HS
Dawson Flanery Beech Grove HS
Dylan West LaPorte HS
Edan Young Greenwood Community HS
Ethan Scott Brown County HS
Grant Doherty Mt. Vernon [Posey] HS
Isaiah Grady Western Boone HS
Jonathan Linville Western Boone HS
Kenny Curry Mooresville HS
Nate Fillwenwarth DeKalb HS
Nolan Shawl Connersville HS
Owen Harvey Franklin County HS
Small School Underclassmen Division | North 0 vs. South 1
North

0

South

1

Small School Underclassmen Division | North 0 vs. South 1


Small School Underclassmen
Danville Community High School
November 8, 2020

1 2 Final
North 0 0 0
South 0 1 1

North

Player High School
Abbigail Kisela Culver Community HS
Amy Williams Rochester Community HS
Baleigh Binkley Culver Community HS
Chloe Wicker Blackford HS
Cristina Martinez Andrean HS
Gina Cappello Andrean HS
Giselle Villegas Culver Community HS
Holly Kerr Boone Grove HS
Isabella Cuadra Andrean HS
Kaylee Hamilton Culver Community HS
Liana Luchetti Mississinewa HS
Olivia Compton Culver Community HS
Regan Koester North Posey HS
Savannah Herrera Mississinewa HS
Taylor Keenan Boone Grove HS

South

Player High School
Abigail Hasper Herron HS
Courtney Higgins Switzerland County HS
Courtney Leap Tipton HS
Hailey Sanz Switzerland County HS
Halle Archer Switzerland County HS
Kahle Young Pike Central HS
Keena Young Pike Central HS
Kieran Groover Rising Sun HS
Mackenzie Taylor Switzerland County HS
Madalyn Levell Switzerland County HS
McKenzie Johnson South Knox HS
Megan Wetzel Switzerland County HS
Shelby Rendes Speedway HS
Tamina Gibson Speedway HS
Zeta Nunemaker Bremen HS
Small School Juniors Division | North 0 vs. South 0
North

1

South

0

Small School Juniors Division | North 0 vs. South 0


Small School Juniors
Danville Community High School
November 8, 2020

1 2 Final
North 0 1 1
South 0 0 0

North

Player High School
Cassidy Ryan Kouts HS
Emma Graverson Bremen HS
Gabriela Bilbrey Jay County HS
Haley Hylek Boone Grove HS
Hannah Layne Wabash HS
Kaylin Clamme Blackford HS
Kennedy Cain Heritage HS
Lauren Zirkelbach North Posey HS
Rebecca Minix Culver Community HS
Rylee Yoakum Wabash HS
Sinai Aguilar Twin Lakes HS
Sophia Heath Culver Community HS
Sophia Jennerjahn Blackford HS

South

 

Player High School
Alyssa Davison Washington Catholic HS
Ava Cook Cascade HS
Avry Townsend Faith Christian HS
Brynna Hunter Washington Catholic HS
Cambryn Bryant Southwestern [Hanover] HS
Carah Ungaro Faith Christian HS
Grace Franklin Cascade HS
Jenn Houser Hamilton Heights HS
Katie Daugherty Vincennes Rivet HS
Raylinn Kappes Switzerland County HS
Shelby Howard Southwestern [Hanover] HS
Sydney Argo Faith Christian HS
Sydney Gabbard Cascade HS
Zoey Bishop Speedway HS
Small School Seniors Division | North 1 vs. South 5
North

1

South

5

Small School Seniors Division | North 1 vs. South 5


Small School Seniors
Danville Community High School
November 8, 2020

1 2 Final
North 0 1 1
South 1 4 5

North

Player High School
Abby Hensley South Dearborn HS
Alayna Webb Mississinewa HS
Alexa Mecchia Washington Township HS
Alyssa Johnson Griffith HS
Colbie Furnish Oak Hill HS
Emma Dellinger Woodlan HS
Haylee Lesperance Hamilton Heights HS
Hope DeMello Delphi Communty HS
Kaillie Woods Rochester Community HS
Krista Dillingham Rochester Community HS
Mackenzie Rooke Griffith HS
Madyson Shumaker Bremen HS
Torie Potters Cascade HS

South

Player High School
Angel Kirn-Haran Boone Grove HS
Audrey Schmidt Milan HS
Brooke Coleman North Posey HS
Ellie Fausnaugh South Knox HS
Gabriella Wright Sullivan HS
Hayleigh Latham North Posey HS
Isabel Brooks Southwestern [Hanover] HS
Jayden Thomas Switzerland County HS
Kennedy Devine North Posey HS
Maggie Schmidt Milan HS
Olivia Bruce Southwestern [Hanover] HS
Reagan Nowaskie South Knox HS
Savannah White Southwestern [Hanover] HS
Tori Crawford North Posey HS
Large School Seniors Division | North 1 vs. South 2
North

1

South

2

Large School Seniors Division | North 1 vs. South 2


Large School Seniors
Danville Community High School
November 8, 2020

1 2 Final
North 0 1 1
South 0 2 2

North

Player High School
Alma Davalos Batesville HS
Alondra Pedraza LaPorte HS
Chloe Field Gibson Southern HS
Harper Ring Plainfield HS
Jade Allen DeKalb HS
Kandyce Combs Garrett HS
Lauren West LaPorte HS
Lily Meyer Batesville HS
Macy Newman Garrett HS
Olive Cerniglia Batesville HS
Olivia Wainscott Owen Valley HS
Sydney Krock Garrett HS
Sydney Miller Plainfield HS
Zoe Wainscott Owen Valley HS

South

Player High School
Dani Roy Lawrence Central HS
Jasmine Hermosillo Decatur Central HS
Jessica Lehmkuhler Lebanon HS
Kya Bartow Evansville Central HS
Kymberly Reeder Gibson Southern HS
Kyra Menke Gibson Southern HS
Lorena Williams Decatur Central HS
Lucy Clarke Bloomington HS North
Mycheala Johnson Lawrence Central HS
Natalie Morris Terre Haute South HS
Nicole Richter Gibson Southern HS
Sadie Concannon Lawrence Central HS
Samantha Abston Lawrence Central HS
Summer Stogsdill Lebanon HS
Taylor Wharton Evansville Central HS
Large School Juniors Division | North 4 vs. South 0
North

4

South

0

Large School Juniors Division | North 4 vs. South 0


Large School Juniors
Danville Community High School
November 8, 2020

1 2 Final
North 2 2 4
South 0 0 0

North

Player High School
Abby Bryant Mooresville HS
Bella Winkler Bloomington HS North
Chloe Schmitz Bishop Chatard HS
Courtney Tobin Columbia City HS
Josephine Stinson Columbia City HS
Kasley Roberson Mooresville HS
Kena Hagerty Bloomington HS North
Kinley Roberson Mooresville HS
Lauren Harrington South Bend St. Joseph HS
Lexi Gordon Garrett HS
Lillia Shield Portage HS
Maggie Ryan Bishop Chatard HS
Myshell Hurse Fort Wayne Wayne HS
Sarah Buckner Plainfield HS
Sarah Goldsworthy Bloomington HS North

South

Player High School
Addie Schumaker Edgewood HS
Avery Funk West Vigo HS
Corynn DeGroote West Vigo HS
Halee Barker Franklin County HS
Jadyn Harrington Batesville HS
Jetta Norris Edgewood HS
Kylee Gibson Franklin County HS
Madalyn Crowe Edgewood HS
Maeve Bergan Edgewood HS
Mollie Hill Franklin Community HS
Morgan Stewart Franklin County HS
Rebecca Valdez Shelbyville HS
Sophie Parker Shelbyville HS
Tristan Rowlett Batesville HS
Large School Underclassmen Division: North 3 vs. South 2
North

3

South

2

Large School Underclassmen Division: North 3 vs. South 2


Large School Underclassmen
Danville Community High School
November 8, 2020

1 2 Final
North 0 3 3
South 2 0 2

North

Player High School
Amelia Hakes LaPorte HS
Arianna Topping NorthWood HS
Breck Ralston Madison Consolidated HS
Caitlin Knepp NorthWood HS
Callie Johnson NorthWood HS
Chloe Szumanski LaPorte HS
Isabella Nichols Fort Wayne Wayne HS
Jacqueline Flores Decatur Central HS
Jameela Hydre-Yusoff Decatur Central HS
Kamryn Dozier Franklin County HS
Kiley Smith Connersville HS
Regan Peterson Fort Wayne Snider HS
Samantha Deckard LaPorte HS
Sophia Wiley Danville Community HS
Vivianne Garcia Hobart HS
Yareli Castro NorthWood HS

South

Player High School
Alexandria Smith Edgewood HS
Ava Wilson Shelbyville HS
Camryn Horsley Mooresville HS
Elena Kuisel Batesville HS
Emma Edwards Edgewood HS
Emma Eytcheson Mooresville HS
Emma Sandman Shelbyville HS
Evelyn Kiefer Shelbyville HS
Kate Hardin Tri-West HS
Kaylie Peterson Evansville Central HS
Kylie Hardin Tri-West HS
Laura Wire Tri-West HS
Lindsey Laine Evansville Central HS
Madelyn Law Mooresville HS
Olivia Malicoat Tri-West HS
Sophie Sulawske Evansville Central HS