(219) 776-6191

Search

Softball Categories

Class 2A Underclassmen | North 7 vs. South 1
North

7

South

1

Class 2A Underclassmen | North 7 vs. South 1


Class 2A Underclassmen
Chuck Klein Sports Complex
June 15, 2021

 

North

 

Player High School
Abigail Brown Jimtown HS
Abigail Kiracofe Bishop Luers HS
Ashlyn Erwin Churubusco HS
Emily Veschak Boone Grove HS
Kasey Snyder Churubusco HS
Katelyn Cripe Whitko HS
Lacey Pickering Delphi Community HS
Lexi Miller Delphi Community HS
Madalyn Dafforn Whitko HS
Mariah Atterberry Boone Grove HS
Natalee Meinert Boone Grove HS
Taylor Bernard Cloverdale HS

 

South

 

Player High School
Abigail Witt River Forest HS
Alayna Tesnar Heritage Christian HS
Cearrah Cooper Tipton HS
Drew Tubesing Centerville HS
Emerson Merrell Tipton HS
Emma Hunter Greencastle HS
Jaicee Jackson South Putnam HS
Jocelyn Collins Centerville HS
Malorie Woodruff Centerville HS
Shaellyn Bennett Centerville HS
Timmery Rutter Eastside HS
Victoria Roose Eastside HS
Class 2A Sophomores & Juniors | North 15 vs. South 2
North

15

South

2

Class 2A Sophomores & Juniors | North 15 vs. South 2


Class 2A Sophomores & Juniors
Chuck Klein Sports Complex
June 15, 2021

 

North

 

Player High School
Allison Holtcamp Hanover Central HS
Brayden Baney Tippecanoe Valley HS
Caitlin Dziewicki Boone Grove HS
Claudia McMahon Hanover Central HS
Corinna Stiles Tippecanoe Valley HS
Cydney Drousias Hanover Central HS
Erica Hoffman Boone Grove HS
Hannah Pierson Hanover Central HS
Kailyn Coates Boone Grove HS
Marianna Broton Boone Grove HS
Molly Moriarty Tippecanoe Valley HS
Natalie Lower Eastside HS

 

South

 

Player High School
Abigail Broughton Cascade HS
Aerie McConnell Cascade HS
Alyssa Allen Shenandoah HS
Calie Beikes Heritage Christian HS
Chloe Poe Eastbrook HS
Emerie Russell Mitchell HS
Evann Royal Delphi Community HS
Makena Alexander Frankton HS
Marissa Slagle Hagerstown HS
Rylee Brazzell Mitchell HS
Sarah Bartley Clarksville HS
Sydney Lockhart Linton-Stockton HS
Class 1A-2A Juniors & Seniors | North 5 vs. South 6
North

5

South

6

Class 1A-2A Juniors & Seniors | North 5 vs. South 6


Class 1A-2A Juniors & Seniors
Chuck Klein Sports Complex
June 15, 2021

 

North

 

Player High School
Ava McHugh South Putnam HS
Brionna Egold South Putnam HS
Emma Zimmerman North Central [Farmersburg] HS
Hailey Sutton Delphi Community HS
Kaylee Welkie LaCrosse HS
Meghan Pearson Delphi Community HS
Paige Corbin Delphi Community HS
Reganne Watts Delphi Community HS
Sabrina Leonard South Putnam HS
Sierra Grider Eminence HS

 

South

 

Player High School
Whitko HS
Guinevere Garr Whitko HS
Hannah Halt White River Valley HS
Kaley Cottom Shakamak HS
Leah Ellermann South Knox HS
MaKenzi Rooksberry Shakamak HS
Marley Massey Fountain Central HS
Mia Marlow White River Valley HS
Misha Brandenburg Whitko HS
Phoebe Worstsell North Knox HS
Sophia Ashby Seeger HS
Class 1A Sophomores & Juniors | North 5 vs. South 6
North

5

South

6

Class 1A Sophomores & Juniors | North 5 vs. South 6


Class 1A Sophomores & Juniors
Chuck Klein Sports Complex
June 15, 2021

 

North

 

Player High School
Chloe Golia Fountain Central HS
Emma Payton Faith Christian HS
Erin Ogle Triton HS
Kayla Lockett Kouts HS
Kaylin Waltz Morristown HS
Kennedy Baxter North Judson-San Pierre HS
Kristen Whitney Morristown HS
Maddie Medley Fountain Central HS
Madeline Doll Triton HS
Morgan Justice Carroll [Flora] HS
Sydney Argo Faith Christian HS
Taylor Bates Sheridan HS

 

South

 

Player High School
Abigail Cowan Woodlan HS
Alyssa Wheatley New Washington HS
Austin Gaff Woodlan HS
Briana Roney Woodlan HS
Bridgette Royer Clinton Central HS
Emily Schmeltz Cooper HS
Kayla Goldsworthy North Central [Farmersburg] HS
Madalyn Hudnall Waldron HS
Maddeline Smith Greenwood Christian Academy
Rylee Schantz Bloomfield HS
Taylor Tracy Herron HS
Class 1A Underclassmen | North 0 vs. South 4
North

0

South

4

Class 1A Underclassmen | North 0 vs. South 4


Class 1A Underclassmen
Chuck Klein Sports Complex
June 15, 2021

 

North

 

Player High School
Emersyn Woodruff North Central [Farmersburg] HS
Kacey Kirkpatrick Fountain Central HS
Kaitlyn Kanschat Culver Community HS
Kate Gannon Fremont HS
Khloe Glendening Fremont HS
Lucile Overmyer Culver Community HS
Maegan Pearl Culver Community HS
Marisa Spicer Washington Township HS
Marissa Milam Culver Community HS
Mykenzie Wence North Central [Farmersburg] HS
Sarah Sheets Washington Township HS
Sylvia Rodriguez Culver Community HS

 

South

 

Player High School
Abbi Gilbert Shakamak HS
Aryonna Bynum Cowan HS
Ashlyn Landry Shakamak HS
Campbell Holler Shakamak HS
Clare Rausch Lafayette Central Catholic HS
Emily Schottelkotte Borden HS
Hailey Hurst Borden HS
Lena Doll Triton HS
Lily Lynch Borden HS
McKenna Minton Cowan HS
McKenzie King Lafayette Central Catholic HS
Tatum Rickert Cowan HS
Class 4A Unders | North 18 vs. South 4
North

18

South

4

Class 4A Unders | North 18 vs. South 4


Class 4A Unders
Chuck Klein Sports Complex
14 June, 2021

 

North

 

Player High School
Anna Woods Leo HS
Gwendelyn Hand Kokomo HS
Jalyn Thompson East Noble HS
Kami Shoemaker Kokomo HS
Lauren Eastwood Warsaw Community HS
Liliana Lamberson Kokomo HS
Mackenzie Arroyo Leo HS
Makayla Holder Warsaw Community HS
Molly Wagner Lafayette Jefferson HS
Natalie Seef Lafayette Jefferson HS
Natalya Holder Warsaw Community HS
Sydney Renback Lafayette Jefferson HS

 

South

 

Player High School
Grace Walker Mooresville HS
Haley Donnenhoffer Lawrence North HS
Kaci Kirkpatrick Lawrence North HS
Leilynea Krauter Fort Wayne Snider HS
Lucy Thibault Pike HS
Madison Poulson Mooresville HS
Mia Herbert Franklin Community HS
Natalie Bozinovski Lawrence North HS
Olivia Turbeville Lawrence Central HS
Sara Small Franklin Community HS
Terae Lee Lawrence Central HS
Class 4A Sophomores & Juniors | North 6 vs. South 2
North

6

South

2

Class 4A Sophomores & Juniors | North 6 vs. South 2


Class 4A Sophomores & Juniors
Chuck Klein Sports Complex
14 June, 2021

 

North

 

Player High School
Abigail Vergin LaPorte HS
Ashia Brown Fort Wayne Wayne HS
Bryiana Haines Leo HS
Cidney Newton Mooresville HS
Ellie Sauder Leo HS
Joslynn Peters Leo HS
Kendall Lowry Mooresville HS
Liv Morris Mooresville HS
Madison Gainey Mooresville HS
Nichole Burke LaPorte HS
Peyton Harlow LaPorte HS

 

South

 

Player High School
Abby Gavin Fishers HS
Ava Leffel Highland HS
Jadelyn Wims Lawrence North HS
Kamara Walker Fishers HS
KateLynn Fox Ben Davis HS
Kaytlynn Weir Anderson HS
Keely Hubbard Bloomington HS South
Lacy Smith Avon HS
Lauryn Williams Anderson HS
Mady Vivace Ben Davis HS
Marin Jacobs Bloomington HS South
Sarah Swallow Highland HS
Class 3A-4A Juniors & Seniors | North 10 vs. South 2
North

10

South

2

Class 3A-4A Juniors & Seniors | North 10 vs. South 2


Class 3A-4A Juniors & Seniors
Chuck Klein Sports Complex
14 June, 2021

 

North

 

Player High School
Allyson Saalfrank New Haven HS
Ambrosia Mason Lafayette Jefferson HS
Breanna Lovelace Lakeland HS
Brooke Hughes Kokomo HS
Casey Drake Wawasee HS
Grace Lueking Northridge HS
Jenna Bible Northridge HS
Karim Quinones Frankfort HS
Megan Asher Benton Central HS
Olivia Stuck Wawasee HS

 

South

 

Player High School
Alaina Winzeler Edgewood HS
Aubree Mouser Maconaquah HS
Cassie Walls Salem HS
Emily Todor Indian Creek HS
Grace Hoppel Lawrence Central HS
Kayliana Williams Maconaquah HS
Kylie Kadel Lebanon HS
Lilly Foster Twin Lakes HS
Mackenzie Butler Maconaquah HS
Paige Swihart Maconaquah HS
Tama Edmonson Pike HS
Tranice Lee Lawrence Central HS
Class 3A Sophomores & Juniors | North 5 vs. South 10
North

5

South

10

Class 3A Sophomores & Juniors | North 5 vs. South 10


Class 3A Sophomores & Juniors
Chuck Klein Sports Complex
14 June, 2021

 

North

 

Player High School

Abby Weikel

New Haven HS
Ashlyn Boltinghouse Owen Valley HS
Avery Nagel Bishop Chatard HS
Grace O’Hara Mishawaka Marian HS
Grace Redelman Bishop Chatard HS
Halie Williams Benton Central HS
Kylie Kadel Lebanon HS
Roan Stanifer Mishawaka Marian HS
Ruth Kaiser Concordia Lutheran HS
Samantha Hoffman Concordia Lutheran HS

 

South

 

Player High School
Alayna Sharp Pike Central HS
Bailey Cox Mt. Vernon [Posey] HS
Baylee Rhodes Mt. Vernon [Posey] HS
Brianna Bischoff Franklin County HS
Jaylen Robinson Edgewood HS
Kaylen Salee Mt. Vernon [Posey] HS
Madelyn Fiscus Pike Central HS
Peyton Rush Mt. Vernon [Posey] HS
Savannah Oden Brown County HS
Tessa Vinnedge Pike Central HS
Class 3A Underclassmen | North 9 vs. South 14
North

9

South

14

Class 3A Underclassmen | North 9 vs. South 14


Class 3A Underclassmen
Chuck Klein Sports Complex
14 June, 2021

 

North

 

Player High School
Abigail Johnson Lebanon HS
Abigale McNamara Lakeland HS
Amaya Rader Maconaquah HS
Ashlyn Brooke NorthWood HS
Avery Blount Lebanon HS
Cassidi Parham Lakeland HS
Charli Albea Lebanon HS
Emily Sperry Lebanon HS
Kaitlyn Keck Lakeland HS
Kendall Williams Tri-West HS
Lainey Price Tri-West HS
Michelle Wildman Tri-West HS

 

South

 

Player High School
Allison Dubay Concordia Lutheran HS
Ava Sullivan Tri-West HS
Courtney Hamilton Edgewood HS
Dayna Cram Cardinal Ritter HS
Karley Kavanaugh Pike Central HS
Lydia Balser Greensburg HS
Madyson Fraley Jay County HS
McKenzie Walters Tri-West HS
Nicole Mathews Tri-West HS
Piper Stephens Edgewood HS
Sydney Reynolds Concordia Lutheran HS
Class 4A Juniors Division | North 5 vs. South 1
North

5

South

1

Class 4A Juniors Division | North 5 vs. South 1


Class 4A Juniors Division

Chuck Klein Sports Complex

June 16, 2020


North Roster:
Player High School
Abby Brewer Richmond High School
Dajsha Burgess Richmond High School
Dymond Barbre Fort Wayne North Side High School
Felicia Smith Fort Wayne North Side High School
Hannah Mays Fishers High School
Kinsey Bosell Richmond High School
Laurelai DePew Richmond High School
Lauren Daniels Leo High School
Madison Owens Richmond High School
Sima Spahiev Leo High School

South Roster:
Player High School
Bailey Wilhite Ben Davis High School
Casey Drake Wawasee High School
Chayton Krueger Lafayette Jefferson High School
Kenzi Forbis Campbellsville High School
Madeline Kramer Campbell County High School
Madison Thomas Bryan Station High School
Michelle Hollon Argenta-Oreana High School
Ravyn McClaren Lawrence North High School
Sarah Graves Lafayette Jefferson High School
Sophie Wenrick Lafayette Jefferson High School
Sydney Webster Bryan Station High School


Class 4A Underclassmen Division | North 10 vs. South 9
North

10

South

9

Class 4A Underclassmen Division | North 10 vs. South 9


Class 4A Underclassmen Division

Chuck Klein Sports Complex

June 16, 2020


North Roster:
Player High School
Dymond Barbre Fort Wayne North Side High School
Felicia Smith Fort Wayne North Side High School
Joslynn Peters Leo High School
Kaylee Kardash Fishers High School
Kendyll Landis Warsaw High School
Lillian Resor Leo High School
Michelle Hollon Argenta-Oreana High School
Phaedra Smith Lafayette Jefferson High School
Rylee Wagner Lafayette Jefferson High School
Sophie Schoch Fishers High School
Tranice Lee Lawrence Central High School

South Roster:
Player High School
Bailey Wilhite Ben Davis High School
Brianna Hayes Campbellsville High School
Dajsha Burgess Richmond High School
Kenzi Forbis Campbellsville High School
Kierra Warrix Lawrence North High School
Kinsey Bosell Richmond High School
Laurelai DePew Richmond High School
Madeline Kramer Campbell County High School
Madison Owens Richmond High School
Olivia Fields Campbellsville High School