(219) 776-6191

Search

Volleyball Categories

Class 2A Seniors Division | North 0 vs. South 0

Class 2A Seniors Division | North 0 vs. South 0


Class 2A Seniors Division

Lebanon High School

November 12, 2016

North

Ashley Dukich (Lake Station HS)

Leah Wren (Winchester HS)

Taylor Eash (Westview HS)

Jordan Bratch (Northfield HS)

Aimee Hoodlebrink (Hagerstown HS)

Lacey Bennitt (Bremen HS)

Belle Beeson (Bremen HS)

Johnna Billman (Frankton HS)

Miriam Gingerich (Westview HS)

Trisha Moser (Bremen HS)

Kelsie Purciful (Frankton HS)

Hannah Rogers (Hagerstown HS)

South

Ali Spahn (Evansville Mater Dei HS)

Lexi Blackburn (Cascade HS)

Jill Hunter (Cascade HS)

Claire Cornwell (Paoli HS)

Amber Smith (Paoli HS)

Madison Tharp (Cascade HS)

Emma Harrison (Cascade HS)

Hope Tankersley (Switzerland County HS)

Rebecca Lowery (Rossville HS)

Macee Rudy (Shenandoah HS)

Tatum Jordan (Northeastern HS)

Regan Lundy (Alexandria HS)

Class 2A Underclassmen Division | North 0 vs. South 0

Class 2A Underclassmen Division | North 0 vs. South 0


Class 2A Underclassmen Division

Lebanon High School

November 12, 2016


North

Courtney Trusty (North Judson – San Pierre HS)

Laikyn Lowe (Frankton HS)

Payton May (Westview HS)

Brooke Nondorf (Churubusco HS)

Rachel Jacquay (Churubusco HS)

Sierra Przemielewski (Churubusco HS)

Elizabeth Buksa (Bishop Noll Institute)

Aleyah Rastetter (Frankton HS)

Kaylie Rolin (Westview HS)

Audrey Cleek (Frankton HS)

Alexis Fortuna (Bishop Noll Institute)

Taylor Smith (Frankton HS)

South

Alaina Spahn (Evansville Mater Dei HS)

Payton Pakorney (Evansville Mater Dei HS)

Cali Paul (Evansville Mater Dei HS)

Lisa Eager (Mitchell HS)

Keaton Chastain (Paoli HS)

Madison Street (Paoli HS)

Mackenzie Stoltz (Cloverdale HS)

Hannah Rady (Cloverdale HS)

Caylee Graves (Eastern [Pekin] HS)

Paige Dorsett (Martinsville HS)

Haley Best (Eastern Hancock HS)

Regan Garriott (Seeger HS)

Class 3A Juniors Division | North 0 vs. South 0

Class 3A Juniors Division | North 0 vs. South 0


Class 3A Juniors Division

Lebanon High School

November 13, 2016


North

Riley Groves (Glenn HS)

Madison Wendelin (Crawfordsville HS)

Sarah Spangler (Hanover Central HS)

Jadelin Skeleton (West Vigo HS)

Morgan Weir (West Vigo HS)

Audrey Blackmore (Bellmont HS)

Megan Vogeler (South Bend St. Joseph HS)

Melea Shockney (Edgewood HS)

Kasey Krutzsch (North Montgomery HS)

Chloe Dobson (Kankakee Valley HS)

Hannah Merica (Western HS)

South

Gretchen Leis (Salem HS)

Kenzie Young (Southridge HS)

Haley Ritzert (Mt Vernon [Posey] HS)

Kenzie Lubbehusen (Southridge HS)

Braelyn Evans (Greensburg HS)

Kara Schafer (Owen Valley HS)

Shirah Foor (Boonville HS)

Molly Braunecker (Charlestown HS)

Chrissa Ledbetter (Charlestown HS)

Kiersten James (Charlestown HS)

Class 3A Seniors Division | North 0 vs. South 0

Class 3A Seniors Division | North 0 vs. South 0


Class 3A Seniors Division

Lebanon High School

November 13, 2016


North

Britney Hoffman (Kankakee Valley HS)

Saige Jauregui (Bellmont HS)

Emily Barber (Rensselaer Central HS)

Alyssa Brune (Bellmont HS)

Alyssa Vargas (Calumet HS)

Abby Betten (Tippecanoe Valley HS)

Christina Garcia (Andrean HS)

Audrey Kruse (Concordia Lutheran HS)

Taylor Reid (Bishop Noll Institute)

Kaylie Warble (West Noble HS)

South

Kyndra Smith (Vincennes Lincoln HS)

Jenna Winsett (Boonville HS)

Macey Montgomery (Mt. Vernon [Posey] HS)

Drew Mcnamara (Mt. Vernon [Posey] HS)

Haley Goad (Mt. Vernon [Posey] HS)

Alexa Howser (Scottsburg HS)

Chloe Stitt (Delta HS)

Kasey Andrews (Northeastern HS)

Lexi Netherlain (Sullivan HS)

Kyleigh Robbins (Lebanon HS)

Class 3A/4A Underclassmen Division | North 0 vs. South 0

Class 3A/4A Underclassmen Division | North 0 vs. South 0


Class 3A/4A Underclassmen Division

Lebanon High School

November 13, 2016


North

Tori Miller (Bellmont HS)

Jillian Brewster (Kankakee Valley HS)

Jenna Voticke (Hanover Central HS)

Halle Planck (Mississinewa HS)

Sophie Bussard (Tippecanoe Valley HS)

Mackenzie McCarty-Hubbard (Portage HS)

Kinsey McAfee (Westfield HS)

Kiersten Johnson (Danville Community HS)

Josie Pierce (Brebeuf Jesuit HS)

Madison Stanley (Mississinewa HS)

Mackenzie Woodcox (Tippecanoe Valley HS)

Calista Stafford (Center Grove HS)

South

Chloe Lee (Brown County HS)

Teryn Garzolini (West Vigo HS)

Jasmyne Catlett (Evansville Bosse HS)

Emma Royer (Sullivan HS)

Tabitha Holzhausen (Whiteland Community HS)

Jaelyn Fennell (Terre Haute North HS)

Sydney Lyon (Martinsville HS)

Agustina Fainguersch (Columbus North HS)

Madeline Sebahar (Columbus North HS)

Morgan Curtis (Martinsville HS)

Asia Povlin (Sullivan HS)

Savannah McCoy (West Vigo HS)

Class 4A Juniors Division | North 0 vs. South 0

Class 4A Juniors Division | North 0 vs. South 0


Class 4A Juniors Division

Lebanon High School

November 13, 2016


North

Peyton Yelich (Crown Point HS)

Kenady Sullivan (Concord HS)

Italia Fields (Penn HS)

Ella Cunningham (Concord HS)

Emma Terwilliger (Valparaiso HS)

Morgan Chacon (Crown Point HS)

Alyssa Torres (Penn HS)

Audrey Crowder (Avon HS)

South

Lindsey Boltz (Whiteland Community HS)

Amelia Banister (Roncalli HS)

Jenna Dufresne (Bedford North Lawrence HS)

Tristin Day (Bedford North Lawrence HS)

Madison Martin (Martinsville HS)

Ashlyn VanLandingham (Martinsville HS)

McKenzie Scheetz (Plymouth HS)

Kenzie Quissell (Plymouth HS)

Sophie Scarpellini (Bedford North Lawrence HS)

Class 4A Seniors Division | North 0 vs. South 0

Class 4A Seniors Division | North 0 vs. South 0


Class 4A Seniors Division

Lebanon High School

November 13, 2016


North

Lizzie Govert (Hobart HS)

Ashley Harrell (Plymouth HS)

Rylee Weldy (Goshen HS)

Kelsey Jones (Kokomo HS)

Sarah Toles (East Noble HS)

Kaitlin Derrickson (South Bend Adams HS)

Jakayla Cleveland (South Bend Riley HS)

South

Emily Struewing (Greenwood HS)

Julia Wood (Bloomington HS North)

Camryn Lamonaca (Greenwood HS)

Morgan Waters (New Albany HS)

Jayla Campbell (Ben Davis HS)

Allyson Low (Terre Haute North HS)

Hannah Weaver (Columbus North HS)

Carissa Kinney (Jennings County HS)

Class 1A Juniors Division | North 0 vs. South 0

Class 1A Juniors Division | North 0 vs. South 0


Class 1A Juniors Division

Lebanon High School

November 12, 2016

North

Karaghan Bireley (Hamilton HS)

Shalyn McCorkle (Tri-Central HS)

Riley Woods (Frontier HS)

Tiffany Crawford (Elkhart Christian Academy)

Lexi Leisure (Daleville HS)

Cassandra Martin (Union City HS)

Kennedy Ault (Caston HS)

Maci Beam (Union City HS)

Clarissa Blackburn (West Central HS)

Emily Cline (Union City HS)

South

Patience Wood (Morristown HS)

Marissa Meehan (Springs Valley HS)

Madison Duncan (Tecumseh HS)

Alayna Munson (Morristown HS)

Bailey Scott (Shakamak HS)

Kenzie Tooley (Wood Memorial HS)

Alyssa Owens (Eminence HS)

Courtney Owens (Eminence HS)

Devin Sasse (International School of Indiana)

Megan Horton (Southern Wells HS)

Class 1A Seniors Division | North 0 vs. South 0

Class 1A Seniors Division | North 0 vs. South 0


Class 1A Seniors Division

Lebanon High School

November 12, 2016

North

Gabriella Harrington (Cowan HS)

Madisen Sailors (Frontier HS)

Emily Kardatzke (Daleville HS)

Skyler Senseny (Marquette Catholic HS)

Britney Calder (Clinton Prairie HS)

Emily Lazarek (Marquette Catholic HS)

Bailey Storey (Pioneer HS)

Jenny Shellabarger (Daleville HS)

Andrea Long (Turkey Run HS)

Gabi Hancock (Vincennes Rivet HS)

South

Reagan Zimmerman (New Washington HS)

Elizabeth Fiutem (Oldenburg Academy HS)

Macie McCarty (New Washington HS)

Hannah Moul (Oldenburg Academy HS)

Chelsey Smith (Clay City HS)

Sydney Schlotter (Edinburgh HS)

Mara Cox (Edinburgh HS)

Whitney Rogers (Trinity Lutheran HS)

Katelynn Thacker (Wood Memorial HS)

Carsen Robinson (Wood Memorial HS)

Audrey Magner (West Washington HS)

Class 1A Underclassmen Division | North 0 vs. South 0

Class 1A Underclassmen Division | North 0 vs. South 0


Class 1A Underclassmen Division

Lebanon High School

November 12, 2016

North

Madeline Whaley (South Newton HS)

Alex Temme (Culver Community HS)

Emma Krueger (Culver Community HS)

Brianna Moyer (Marquette Catholic HS)

Sarah Morrison (Culver Community HS)

Morgan Wymer (Union City HS)

Jackie Lukes (Washington Township HS)

South

Jaicey Burdine (Riverton Parke HS)

Chloe Holder (Tecumseh HS)

Sydney Tucker (Springs Valley HS)

Hayley England (Bloomfield HS)

Leah Long (Waldron HS)

Madison Tyree (Waldron HS)

Clarice Fischer (Waldron HS)

Maddie Bowsman (West Washington HS)

Class 2A Juniors Division | North 0 vs. South 0

Class 2A Juniors Division | North 0 vs. South 0


Class 2A Juniors Division

Lebanon High School

November 12, 2016

North

Erika Brogdon (Winamac Community HS)

Maddy Hoff (Cass HS)

Tori Templin (Oak Hill HS)

Ava Smith (Northfield HS)

Mary Kait Sayre (Alexandria HS)

Meagan Butts (Fountain Central HS)

Sydney Rathburn (Prairie Heights HS)

Lydia Johnston (Prairie Heights HS)

Taylor Johnson (Covenant Christian [Indianapolis] HS)

Sierra Riehl (Prairie Heights HS)

Meleah Leatherman (Central Noble HS)

South

Briana Stephenson (Cascade HS)

Hallie Holbrook (Shenandoah HS)

Miranda Bieghler (South Putnam HS)

Toria Tucker (South Ripley HS)

Marie Terry (Eastern [Pekin] HS)

Trinity Hostetler (Cascade HS)

Taylor Koch (Covington HS)

Corey Martin (Evansville Harrison HS)

Madison Karrfalt (Covington HS)

Corrissa Remter (Covington HS)

Rachael Ressler (Tipton HS)